Yeşil Vaha Park | Hakkımızda
140
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-140,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

Zirve Grup ve Yeşil Vaha Park'ın hayat hikayesi...

Hayat hikayemiz 0’dan ZİRVE’ye yolculukla başladı 1993 yılında küçük bir ofisle emlakçılık yapmaya başladık, eski evleri alıp dekorasyon yaptık ve sattık arsaları alıp parselasyon yaptık. Zorlu bir yolculuktan sonra 2003 yılında inşaat yapmaya karar verdik.Zirve grup olarak dünyanın sayılı turizm şehirlerinden olan Antalya’nın çeşitli semtlerinde irili ufaklı deprem yönetmenliğine uygun sizin ve sevdiklerinizin güvende olduklarını hissettiren çağdaş modern binalar yaptık. Şu ana kadar 13 farklı projeye imza attık.

Şirketimiz adımlarını bazen küçük bazen büyük ama her zaman temkinli kararlı adımlar atmayı ilke edinen, kendisiyle çalışan firmalara güven veren ve prensiplerinden taviz vermeyen bir firmadır.

Yeni projelerimizde çağdaş, modern ve hayallerin ötesinde siteler, gökdelenler yapmak en büyük hayalimizdir.

Zirve  grup olarak restaurant  işine girmeyi tamamen doğa ve hayvanlara  sevgimizle başladı, Bahtılı’da Karaman çayı kenarındaki 60 dönümlük  ormanda çiftlik kurduk. Burada: kahvaltı, mangal, kır düğünü, at klübü ve bir çok düğünlere ev sahipliği yaptık ve bu şekilde tüm hayallerimizi gerçekleştirdiğimize inanıyoruz.